SVARTPILEN 125 | 2022

svartpilen-125-2022-motoholicy-pl

NIEDOŚCIGNIONY MIEJSKI ODKRYWCA

25 920 PLN

Svartpilen 125 zaspokaja dwa najbardziej poszukiwane aspekty jazdy motocyklem: nietuzinkowy design oraz łatwo dostępne osiągi. Dzięki prostej pozycji za kierownicą, lekkiej budowie oraz niezawodnemu silnikowi motocykl sprawia że to Ty jesteś w centrum wydarzeń! Nie ma na co czekać, wsiadaj i ruszaj w drogę!

pho_bike_det_sp200-20-engine_sall_aepi_v1

SILNIK & SKRZYNIA BIEGÓW

Jednostka która napędza Svartpilena 125 to nowoczesny, zasilany wtryskiem, chłodzony cieczą, jedno-cylindrowy, cztero-suwowy silnik z dwoma wałkami rozrządu o pojemności 125cm3. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji jak również dodaniu wałka balansującego oddawanie mocy odbywa się w niezwykle gładki i równy sposób. Motocykl wyposażono w elektryczny rozrusznik zasilany z 12V akumulatora o pojemności 8Ah a moc maksymalna jaką generuje silnik to 11kW (15KM). Charakterystyka pracy i oddawania mocy została dostosowana do miejskiego stylu jazdy. Sześcio-biegowa skrzynia biegów posiada krótkie przełożenia co ułatwia wykorzystanie w pełni potencjału silnika a sama w sobie dzięki zastosowaniu materiałów o niskim tarciu zapewnia lekką i gładką zmianę przełożeń.

01. SPECYFIKACJA

pho_bike_det_svartpilen-125-2021-frame-gray_sall_aepi_v1

RAMA

Stalowa kratownicowa rama nadaje Svartpilenowi 125 charakteru i zwinności. Wykonana z wysoko wytrzymałościowej stali używając techniki formowania wodnego oraz spawana przez maszyny; rama jest nie tylko wytrzymała ale również lekka co zapewnia lekkie prowadzenie oraz daje kierowcy maksimum informacji. Zaprojektowana tak by współpracowała idealnie z zawieszeniem od WP co gwarantuje komfortowe i pewne prowadzenie pojazdu jak również mały promień zawracania tak ważny w miejskiej dżungli.
pho_bike_det_sp401-20-brakes_sall_aepi_v1

HAMULCE

Svartpilen 125 został wyposażony w hydrauliczne zaciski od ByBre, które zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami a w połączeniu z tarczami hamulcowymi o średnicy kolejno 320mm z przodu i 230mm z tyłu gwarantują , ze hamowanie jest pewne a jednocześnie łatwo dozowalne. Dodatkowo o nasze bezpieczeństwo w każdych warunkach dba system ABS od firmy Bosch. Dodatkową funkcją jest to, że system ABS posiada tryb Supermoto w którym możemy odłączyć ABS na tylnym kole, dzięki czemu bardziej zaawansowani kierowcy będą mogli zblokować tylne koło jeśli zajdzie taka potrzeba.
pho_bike_det_svartpilen-125-2021-suspension-gray_sall_aepi_v1

ZAWIESZENIE

Zawieszenie w Svartpilenie 125 od WP zostało wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Amortyzator widelca ma średnicę 43 mm i został wykonany w strukturze otwartego kardridża a tył posiada system progresywnego tłumienia i jest połączony bezpośrednio z wahaczem. Zawieszenie zestrojona tak by idealnie współpracowało z miejską jazdą.

02. LINIA

pho_bike_det_svartpilen125-my21-benefit-02_sall_aepi_v1

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Design Svartpilena to jedyny w swoim rodzaju mix klasyki i nowoczesności który jasno pokazuje Szwedzkie dziedzictwo marki Husqvarna. Lekka i wąska linia nadwozia pozwala na komfortową jazdę i gwarantuje wygodną i pewną pozycję za kierownicą. Ciemna kolorystyka, pół-kostkowe opony oraz elementy ochronne sprawiają że wygląd motocykla wpisuje się idealnie w miejskie otoczenie.
pho_bike_det_svartpilen-125-2021-exterior-grau_sall_aepi_v1
pho_bike_det_sp401-20-wheel_sall_aepi_v1

KOŁA I OPONY

Svartpilen 125 wyróżnia sie swoimi 17 calowymi szprychowymi kołami. Są stylowe a zarazem bardzo wytrzymałe gwarantując niezawodność tak potrzebną w wymagającym miejskim terenie. O trakcję na każdej nawierzchni dbają opony Pirelli Scorpion Rally STR które poza niezwykłą przyczepnością wizualnie wpasowują się w styl motocykla.
pho_bike_det_sp200-20-controlzone_sall_aepi_v1

KOKPIT I PÓŁKI ZAWIESZENIA

Offroadowa wysoka kierownica na riserach zamocowana na stylowo wykonanynch z kutego aluminium półkach zawieszenia w samym centrum kokpitu Svartpilena 125. Widok z zza kierownicy zgodnie z minimalistycznym designem nie jest zasłonięty przez nic poza tym co istotne dla kierowcy czyli lusterkami i wyświetlaczem.

pho_bike_det_sp200-20-light_sall_aepi_v1

OŚWIETLENIE

Połączenie klasycznego wyglądu okrągłej lampy z przodu i klasycznej lampy z tyłu z zaawansowaną technologią LED to kwintesencja designu Svartpilena gdzie klasyka spotyka nowoczesność.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

SKRZYNIA BIEGÓW 6-biegowa
CHŁODZENIE Chłodzenie cieczą
MOC W KW 11 kW
ROZRUSZNIK Rozrusznik elektryczny
SUW 47.2 mm
ŚREDNICA 58 mm
CO2 EMISSIONS 50 g/km
POJEMNOŚĆ SKOKOWA 125 cm³
EMS Bosch EMS
DESIGN Silnik 1-cylindrowy, 4-suwowy
SMAROWANIE Układ smarowania z wymuszonym przepływem oleju z 2 pompami oleju

PODWOZIE

WAGA MOTOCYKLA (BEZ PALIWA) 146 kg
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA (OK.) 9.5 l
ABS two channel Bosch 10.1MB
ŚREDNICA PRZEDNIEJ TARCZY HAMULCOWEJ 320 mm
ŚREDNICA TYLNEJ TARCZY HAMULCOWEJ 230 mm
PRZEDNI HAMULEC ByBre, opposed four-piston caliper, brake disc
TYLNY HAMULEC ByBre, single-piston, floating caliper, brake disc
ŁAŃCUCH Pierścień X 5/8 x 1/4″
KONSTRUKCJA RAMY Rama kratowa ze stali, malowana proszkowo
PRZEDNIE ZAWIESZENIE WP APEX 43
PRZEŚWIT 145 mm
TYLNE ZAWIESZENIE WP APEX – Monoshock
WYSOKOŚĆ SIEDZENIA 835 mm
KĄT GŁÓWKI RAMY 65 °
SKOK ZAWIESZENIA (PRZÓD) 142 mm
SKOK ZAWIESZENIA (TYŁ) 142 mm

Start typing and press Enter to search